L-Карнітин є транспортом для окислення речовин в мітохондріях (енергетичних станціях клітин). Коли у вас є щоденний недолік калорій, тіло вимушено розщеплювати ваші жири і використовувати їх в якості енергії. Для того щоб транспортувати розщеплені жири в мітохондрії і спалювати їх, використовується L-Карнітин, який полегшує і прискорює цей процес.

Дозування до одного грама, яка міститься в різних кави для схуднення і Бадах, не зробить належного ефекту, а частіше - ви просто не відчуєте дії. Рекомендована щодобова доза L-карнітину становить 2-4 грами. У професійному спорті в період підготовки до змагань, а також при максимальних навантаженнях, дозу препарату підвищують до 8-10 грам щодня. Не слід забувати, що прийняття L-карнітину натщесерце здатне спровокувати диспепсичні розлади. При захворюваннях шлунково-кишкового тракту не рекомендується перевищувати дозування понад 5 грам на добу.

L-Карнітин виконує свої функції при дотриманні відповідних умов (дієта, пікові навантаження, дозування), приносячи відчутний результат в фізичних навантаженнях при регулярному недоліки калорій. Чи не є панацеєю в схудненні і, володіючи досить високою вартістю, не вимагає обов`язкового застосування. Я особисто відчував L-Карнітин, вживаючи по 5 грам на добу, розділивши упаковку в 150 грам на місяць. Нічого особливого не помічав до тих пір, поки не перестав приймати його. Справа в тому, що в той період я як раз серйозно задумався над процесом схуднення. Відповідно, не маючи досвіду, я не уявляв, як повинен працювати L-Карнитин.

Повторне прийняття L-карнітину дозволило відчути різницю, при грамотній дієті і програмі тренувань. Ефект висловлювався в підвищеної витривалості при регулярному нестачі калорій. Була відсутня сонливість протягом дня. З огляду на, що добавка не має яскраво виражених побічних ефектів при дозуванні до 5 грам, L-Карнитин може стати доповненням в період пікових навантажень і дієт. Істотні результати на вагах препарат не демонструє. За відчуттями його можна назвати "енергетиком", Але не жиросжигателем. В кінцевому підсумку L-Карнітин дозволяє прискорити транспортування розщеплених жирів, утворюючи енергію з жирових запасів.