Російська команда розпочала зустріч з грізним португальським суперником дуже впевнено. Вже на перших хвилинах Халк небезпечно подавав у штрафну. Його передача ледь не закінчилася голом у ворота «Бенфіки». Це було перше попередження обороні португальців. Ще через кілька хвилин «Зеніт» все ж забив. Халк на 5-ій хвилині отримав шикарний пас від Шатова і послав м`яч у сітку воріт Артура. 1 - 0 повела російська команда. Після пропущеного м`яча гравці «Бенфіки» постаралися активізувати свої дії в нападі, проте пітерські футболісти нічого не дозволили зробити суперникам.

В середині першого тайму відбулися ще дві важливі події. За фол останньої надії проти Дані був вилучений голкіпер португальців, а на 22 хвилині Вітсель після подачі кутового закріпив перевагу «Зеніту». Рахунок став 2 - 0. З таким результатом команди пішли на перерву.

У другому таймі гравці російського клубу мали ще кілька шансів. Однак підвела реалізація. Халк влучив у штангу після удару з гострого кута, Рондон пробив повз ворота, виходячи на рандеву з голкіпером. У гравців «Бенфіки» не було яскравих стовідсоткових моментів для взяття воріт. Можна відзначити лише небезпечний удар головою Луїзао після стандарту. Спас Лодигін.

Матч так і завершився впевненою перемогою «Зеніту» з рахунком 2 - 0. Гравці російської команди показали хорошу організацію гри, змогли підтвердити свій клас.