Як відновити відносини після розриву

Які тільки сюрпризи не підносить нам життя, і, на жаль, не завжди вони бувають лише приємними. І навряд чи варто сподіватися, що в відносинах пари можуть бути тільки ясні і безхмарні дні. Але коли ураган проходить, вщухають пристрасті і притупляється біль, здоровий глузд і природний оптимізм подають надію на відродження колишнього союзу. І якщо подібне прагнення обопільно, і не лякають майбутні труднощі, то варто зробити ряд кроків, які б з кожним днем наближали до оновлення і зміцнення похитнулися відносин.
Як відновити відносини після розриву

Інструкція

1
Спроба все забути. Найскладніший і, мабуть, заскладним етап, але без якого всі подальші спроби прийти до колишніх відносин безглузді.
2
Прощення. Не менш гострий і тяжкий питання, якщо хто-небудь з партнерів дійсно зробив негідний вчинок, і розрив стався по серйозної і вагомою причини.
3


Аналіз власної поведінки. За вкрай рідкісним винятком, до розриву союзу мають відношення обидва партнера. І спробувавши вгамувати гнів, обурення і інші емоції, варто безпристрасно поглянути на ситуацію, проаналізувати події, що передували сварці, оцінити власні помилки, постаратися подумки стати на місце опонента. Безумовно, цей етап може бути пов`язаний з труднощами об`єктивного усвідомлення подій, тому не зайвою може виявитися консультація досвідченого психолога.
4
Готовність до змін. На жаль, повне викорінення сумних спогадів неможливо, і слід бути готовим до того, що відносини ніколи вже не будуть колишніми. З усвідомленням цього факту слід змиритися, як з неминучим. І всі спроби відновлення союзу повинні здійснюватися з чітким уявленням про те, що навіть повне примирення і всепрощення не зможуть повернути взаємини на круги своя. Як і не можна двічі увійти в одне русло, так і не можна двічі побудувати один і той же союз.
5
Оновлення. Визнавши факт змін, варто попрацювати над тим, щоб вони, в кінцевому підсумку, виявилися позитивними. І новий союз як ніколи потребуватиме активної підтримки саме на першому етапі. У цей період хорошою підживленням нових відносин стане спільна поїздка в романтичні місця, відпочинок на самоті від усього того, що нагадувало б про колишнє ворожнечі. Навіть звичайний косметичний ремонт в будинку зі зміною обстановки і колірної гами може стати свіжим струменем в відносинах возз`єдналася пари.
6
Рутина. І ось коли сплески як негативних, так і позитивних емоцій вщухли, дуже корисно повернутися до буденних клопотів, які не дозволять думкам безцільно блукати по затишних куточках гіркої пам`яті.

Рада 2: Як розірвати відносини




Ви були разом. Вам було добре. Але прийшов момент, коли все охололо, пройшло. Або зустрівся інша людина, яка міцно оселився в серці і претендує на довічне там перебування ...
Що робити з тими відносинами, які вже не потрібні, але ще не закінчені? Як вчинити? Адже друга сторона ще відчуває почуття, ще прив`язана до тебе. Як розірвати цей зв`язок?
Як розірвати відносини

Інструкція

1
Як би не було шкода людини, але відносини продовжувати не можна. Все одно рано чи пізно це призведе до розриву, але ще більше хворобливого.

Необхідно обов`язково поговорити особисто з людиною (смс і email - не варіант). Важливо почати розмову з того хорошого, що між вами було, з того, що дали тобі ці відносини.

2
Наступний крок - самий гіркий і складний. Ретельно продумай його. Як правило, найкраще сприймаються такі слова: «Я відчуваю, що наші відносини себе вичерпали, почуття охололи, і кожному з нас потрібно шукати своє щастя в іншому напрямку. Так, перший час ми будемо сумувати, але це звичка, і вона скоро пройде. Я добре знаю тебе, ти добре знаєш мене, і мені було б приємно бачити в тобі доброго друга. Я думаю, ми могли б бути друзями, вірно? ».
3
Звичайно, ці слова не принесуть радості людині, але допоможуть пом`якшити його біль від розриву відносин. Він може відреагувати по-різному, але з твого боку зроблено все можливе, щоб підсолодити пігулку.

Завжди є велика спокуса просто сказати: «Люблю іншого, ти не потрібен», але це може завдати травми людині на все життя. Тому думайте про почуття свого партнера, навіть колишнього, і щадите їх.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 108
Увага, тільки СЬОГОДНІ!