Як написати позовну заяви про спадщину

Досить часто виникають спірні моменти в питаннях спадщини. Завжди знайдеться сторона, яка не згодна з тими чи іншими рішеннями щодо спадкування майна. Відповідно, позовна заява - це документ, досить поширений в юридичному середовищі.
Як написати позовну заяви про спадщину

Вам знадобиться

  • Документи, що доводять правомірність подачі іска- дані суду, в який буде направлений позов- дані позивача і відповідача.

Інструкція

1
У шапці позовної заяви про спадщині напишіть наступні дані: назва суду, в який буде подано заявленіе- дані позивача: прізвище, ім`я, по батькові, місце жітельства- дані відповідача: прізвище, ім`я, по батькові, місце жітельства- вартість позову, якщо передбачена його оцінка-розрахунок оспорюваних фінансов- дані про досудовому вирішенні питання з відповідачем.
2
Вкажіть в назві позову конкретний предмет розгляду. Це важливо, оскільки деякі суддя поділяють позови по їх спрямованості.


3
У вступній частині позову напишіть всі важливі відомості, зміст яких має юридичне значення. З огляду на, що основна частина позовних заяв подається в зв`язку з тими чи іншими порушеннями прав позивача, то вкажіть, у чому конкретно були порушені ваші права.
4
Чітко опишіть свої вимоги і факти, на підставі яких ви висуваєте свої претензії. Всі обставини, які є підставою для заяви, повинні бути конкретними, послідовними, без зайвої емоційності. Не зайвим буде в позові використовувати норми законодавства, які також можуть бути підставою для претензії.
5
Вкажіть факти, які будуть доказом правомірності даної позовної заяви. Наприклад, якщо мова йде про стан здоров`я, то такими фактами будуть виписки з медичної карти, результати аналізів і т.д.



6
Після викладу всіх фактів, доказів викладіть конкретну вимогу до суду.
7
Прикладіть до позовної заяви наступні документи: копії позову відповідно до кількості ответчіков- квитанцію, що підтверджує оплату госпошліни- довіреність на правомірність дій від імені істца- документи, що доводять правомірність дій істца- копії цих документів за кількістю ответчіков- докази того, що було вжито заходів з досудового врегулювання питання-розрахунок суми, яка повинна бути стягнута.
8
Вмістите свій текст не більше, ніж на двох аркушах формату А4.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 174
Увага, тільки СЬОГОДНІ!