Як написати лист чоловікові

З моменту появи стільникових телефонів ми спілкуємося смс-ками, але при цьому намагаємося ще й економити бюджет, скорочуючи слова, урізуючи фрази. Ми втрачаємо найголовніше - можливість висловити свою емоційну щирість. Пишіть ви своєму чоловікові листи? Чи не електронні, а ще краще - від руки, рідним для нього почерком?
Як написати лист чоловікові

Вам знадобиться

  • ручка, листок паперу, свої щирі почуття і думки

Інструкція

1
Візьміть аркуш паперу і напишіть. Адже в листі можна висловити те, чого іноді ми не наважуємося сказати словами. У листах, як і в особистій бесіді, правильно звертатися по імені. У листі до свого улюбленого людині звертайтеся краще ніжно або грайливо.
2
Ніколи не скаржтеся в листі. Хоч і кажуть, мовляв, папір все стерпить, насправді поганий настрій передається читачу це лист людині (чоловікові). Пишіть тільки позитивні листи! І вже тим більше, якщо мова йде про любовний листі.


3
У листуванні набагато більше складнощів може виникнути, ніж при особистому спілкуванні. Наприклад, щось не те скажеш в розмові, і по реакції чоловіка відразу зрозумієш, що сказала зайве. Можна швиденько перевести все в жарт і зам`яти неприємну тему.
А в листі вже що написано - то написано. Будьте уважніше до того про що пишете.
4
Намагайтеся поменше писати про себе, а більше питати чоловіка. Не пишіть, наприклад, цілий трактат про своє нове захоплення крою та шиття.
5
Як і в «живому» спілкуванні, в листуванні потрібно завжди залишатися самою собою. Напишіть йому про свої почуття. Навіть якщо ви одружені не перший рік і давно вже минув цукерково-букетний період, відносини свої потрібно постійно підігрівати теплими словами, ніжним поглядом, несподівано-приємними сюрпризами. Який сюрприз йому піднести на цей раз, щоб було не так банально?



6
Напишіть йому любовний лист!
любовний лист так само можна писати, наприклад, коли ви в розлуці, або просто без приводу і послати його, як сюрприз. Чоловік буде в захваті, отримавши таке незвичайне посланіе.В листах романтичного змісту, написаних від руки на папері, вся душа оголена. Це і відмінний спосіб нагадати чоловікові у відрядженні, щоб тебе не забував і ліворуч не поглядав, і спосіб помиритися, якщо розлучалися.
7
Пишіть чоловікові також і електронні листи. Якщо ви на роботі, ніжна листування підігріває вас обох. Вкладайте в них свою душу.
Корисна порада
Ось приклад листа жінки своєму чоловікові:
"... Я знаю, що ти здивований, в наш час ніхто вже не пише листи власноруч, але я хочу, щоб ти читав мене і мій голос, а не рівні літери клавіатури. Коли я вперше побачила тебе, я зрозуміла, що існує на світі велике почуття під назвою любов. Я до сих пір не можу забути ту тремтіння, яка струмом проходила по моєму тілу від одного лише погляду твого. Твій голос і твої ніжні руки є межею моїх мрій, я піду за тобою на будь-який край світу. Почуття до тебе зводять мене з розуму, чудное запаморочення при одній думці про тебе. Я це ти. Ти подарував мені стан щастя, і тепер ніякі минулі негаразди мені не страшні. Тільки з тобою моє серце стискається і починає битися в два рази швидше. Твої добрі очі з легкої поволокою смутку я готова цілувати нескінченно ... хочеться зупинити ту мить, коли ми поруч, щоб я змогла назавжди в тобі розчинитися. Ти опанував моїми думками і моїм розумом і всі мої мрії тільки про тебе. Звук твоїх кроків подібний до музики для моїх вух. Прости, що я колись була нетерпляча, примхлива й уразлива. Перебуваючи з тобою в розлуці, я сильно відчуваю необхідність в тобі, адже без тебе - мене немає, мій коханий чоловік ... "


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 97
Увага, тільки СЬОГОДНІ!