Як змінити значок "мій комп`ютер"

Будь-який значок інтерфейсу операційної системи можна змінити. Якщо стиль оформлення операційної системи здається вам занадто нудним, можна поекспериментувати і створити щось нове. Наприклад, змінивши стандартний значок «Мій комп`ютер»На більш цікавий і незвичайний, можна оновити інтерфейс операційної системи, створити щось більш нестандартне, під свій стиль.
Як змінити значок

Вам знадобиться

  • Комп`ютер, програма TuneUp

Інструкція

1


Системні значки будь-якій операційній системи не можна змінювати стандартним способом. Для цього вам доведеться скористатися спеціальними програмами. Однією з таких програм є TuneUp. Скачайте її з інтернету і встановіть на свій комп`ютер. За допомогою цієї програми ви отримаєте додатковий можливості візуалізації інтерфейсу операційної системи.
2
Запустіть TuneUp. Врахуйте, перший раз програма буде запускатися довше, ніж зазвичай. Це пов`язано з тим, що після першого запуску вона просканує стан операційної системи. Після сканування натисніть ОК і програма для оптимізації налаштувань Windows. Після цього ви потрапите в основне меню програми, в якому вам слід вивчити її інтерфейс. Основне меню програми знаходиться зверху і представлено всього шістьма компонентами. З цих компонентів виберіть «Налаштування Windows». У вікні зверніть увагу на рядок «Змінити зовнішність Windows»



3
Знизу під цим рядком знаходяться компоненти, за допомогою яких можна змінити інтерфейс операційної системи. Виберіть компонент «Персоналізація Windows». Відкриється вікно з додатковими параметрами. Зверніть увагу на рядок «Виберіть завдання». Під цим рядком знаходиться додаткова панель інструментів. На цій панелі виберіть «Змінити піктограми і назви для системних елементів».
4
Посередині вікна з`явиться список значків системних елементів. Виберіть «Комп`ютер». Справа в вікні знаходиться список команд, які можна задіяти до вибраного значку. Виберіть команду «Замінити значок». З`явиться вікно зі значками, які можна поставити замість стандартного. Як правило, всі значки з загального набору Windows. Якщо у вас є свій цікаві значки, натисніть «Огляд» і вкажіть шлях до них. При бажанні можете завантажити додаткові іконки «Мій комп`ютер" з Інтернету.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 170
Увага, тільки СЬОГОДНІ!