Як дізнатися якщо мене шукають

У сучасному світі стираються кордони. Як відстаней, так і тимчасові. Наші батьки знаходять своїх однокласників в соціальних мережах. Ми починаємо знову спілкуватися з друзями дитинства. Однак іноді ми просто можемо забути про якусь людину. А він про нас - немає. Бути може, ця зустріч змінила б наше життя. Але для цього необхідно дізнатися, чи шукає нас хто-небудь. Національна служба взаємного пошуку людей може допомогти в цьому.
Як дізнатися якщо мене шукають
Вам знадобиться
  • Вихід в Інтернет

Інструкція

1
Національна служба взаємного пошуку людей більш відома як проект "Жди мене" - Продукт Телекомпанії "ВІD". В даний час, час нових технологій - дізнатися про пошук людей, і себе в тому числі, можна за допомогою інтернету. зайдіть на сайт проекту "Жди мене" - Http://poisk.vid.ru/.


мене шукають" class ="lightbx" data-lightbox ="article-image"gt;Як дізнатися якщо & lt; strong & gt; мене & lt; / strong & gt; шукають
2
У пошуковому вікні, над яким написано "Чи шукають Вас?" введіть свої прізвище, ім`я та по батькові і натисніть "знайти". Якщо хто-небудь шукає вас, у вікні, під рядком "знайдені історії" будуть показані всі заявки, в яких фігурує ваше ім`я. За гіперпосиланням можна більш детально прочитати історії, щоб зрозуміти, шукають вас або вашого однофамільця. Для зручності є можливість вибрати форму сортування знайдених історій - на прізвище або датою реєстрації листа. За допомогою сортування за датою, ви зможете побачити, хто шукає вас вже дуже давно.
3



Ви також можете брати участь в пошуках інших людей. Для цього потрібно лише стати добровільним помічником. у вкладці "Зворотній зв`язок" клікніть на посилання "добровільним помічникам". Там ви побачите докладну інформацію. Так ви зможете бути в курсі пошуку людей, вибравши відповідний для вас варіант співпраці. І, що також важливо, простіше буде не пропустити заявку про пошук вас самих.

Зверніть увагу

Своє прізвище можна писати як російськими буквами (Іванова), так і латиницею (Ivanova). Ймовірно, вас шукають люди, які виїхали за кордон.

Корисна порада

Заповнюйте форму пошуку детально і без помилок. Це дасть найбільшу ймовірність того, що вас знайдуть.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 125
Увага, тільки СЬОГОДНІ!