Як знайти людину, якщо відомі ім`я і місто

Досить часто відбуваються такі ситуації, коли необхідно знайти людейа в іншому місті. Але при цьому відомо буває тільки його ім`я. Однак і в цьому випадку пошуки можуть увінчатися успіхом, якщо знати, як їх вести і куди звернутися.
Як знайти людину, якщо відомі ім`я і місто

Вам знадобиться

  • доступ в Інтернет, комп`ютер.

Інструкція

1
Скористайтеся соціальними мережами. Там зареєстровані мільйони людей по всьому світу. На цих інтернет-порталах є поле пошуку, де ввівши параметри людини (Ім`я, приблизний вік, місто проживання), можна побачити список відповідних зареєстрованих користувачів. Серед них є можливість знайти і вашого знайомого. І звичайно, в соціальних мережах можна знайти спільних друзів, які, можливо, зможуть підказати контактний телефон або e-mail цікавить людини.
2
Використовуйте ISQ для пошуку. У цій програмі так само можна скористатися пошуком, де необхідно ввести наявну інформацію про людину. В результаті «аська» покаже декількох користувачів, які підходять під цей запит. Написавши кожному повідомлення, можна буде визначити, хто ж з них є вашим знайомим.


3
зайдіть на сайт знайомств того міста, де проживає або проживав ваш знайомий. На таких сайтах знову ж за допомогою пошуку можна буде знайти цікавить людини або його друзів.
4
Зайдіть на головний міський портал. Такий ресурс просто не обходиться без форумів, де жителі обговорюють важливі та актуальні для них речі. Для пошуку людей часто існує спеціальний розділ. Потрібно написати повідомлення, в якому розповісти, що ви знаєте про людину. Тоді його знайомі зможуть допомогти вам.
5
Купіть базу телефонних довідників того міста, де проживає цікавить людина. У таких програмах можна знайти номер телефону, за яким ви без праці зв`яжіться з потрібним вам людиною. Однак є ймовірність того, що обдзвонити доведеться і 50, і 100 абонентів, що підходять під зазначені параметри.



6
Введіть в будь-якій пошуковій системі запит, що містить ім`я знайомого і місто його проживання. У результатах виявиться навіть мінімальне збіг запиту, завдяки чому можна знайти зачіпку, яка і приведе до потрібної людини.
7
Зверніться в платні інтернет-служби з пошуку людей. Вони самостійно переглянуть безліч соціальних мереж, довідників та інших порталів з метою знайти запитувана вами особа. Коштують послуги таких служб чимало, але вони, як правило, гарантують 98-100% результат.
Зверніть увагу
Досить часто користувачі інтернет-порталів вказують неправдиву інформацію, приховують своє справжнє ім`я і навіть місто.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 197
Увага, тільки СЬОГОДНІ!