Як знайти людину на прізвище

Хочете знайти свого старого знайомого? У вас напевно це вийде, навіть якщо у вашому розпорядженні є тільки прізвище. Сучасний світ, завдяки розвиненій мережі комунікацій, практично не дає можливості повністю загубитися.
Як знайти людину на прізвище

Вам знадобиться

  • - комп`ютер,
  • - інтернет,
  • - телефон.

Інструкція

1
Задайте потрібне прізвище у всіх відомих вам пошукових системах інтернету. Наприклад, Google.com і Yandex.ru часто видають різні результати при одному і тому ж запиті. Використовуйте написання не тільки кирилицею, але і латиницею. Якщо ваш знайомий переїхав жити за кордон, то його прізвище тепер виглядає інакше.
2
Додайте в рядку пошуку ім`я розшукуваного вами людини. Навіть якщо прізвище досить рідкісна, її однією буває недостатньо. Вводити ім`я не буде потрібно, тільки якщо ви шукайте знаменитість. Тоді пошуковики видадуть потрібну посилання в перших рядках.
3
Збережіть всю знайдену корисну інформацію. Можливо, що потрібний вам людина десь публікувався, виступав, розміщував своє резюме. Використовуючи ці факти, ви можете спробувати знайти його вже за допомогою телефону і знайдених координат.


4
Задайте пошук в найбільш популярних соціальних мережах. Частина відповідей вам видадуть пошуковики. Наприклад, Google повідомить про зареєстрованих користувачів у своїй мережі Google+ та в Facebook. Yandex надасть інформацію про входження в «Моє коло», Mail розповість про учасників «Мого світу».
5
Увійдіть до свого облікового запису в «Вконтакте» і в «Однокласниках», щоб задати там пошук по потрібної прізвища. Якщо ви не є їх користувачем, доведеться або пройти реєстрацію або попросити про послугу когось із знайомих, хто користується цими мережами.
6
Додайте в пошуковий запит не тільки ім`я, а й рік народження і передбачуване місце проживання. В цьому випадку вам доведеться переглядати менший обсяг непотрібної інформації.
7



Згадайте, з ким ця людина може зберігати відносини, листуватися. Це необхідно, якщо пошук не приніс результату. Можливо, потрібна вам особистість вважає за краще користуватися ніком або псевдонімом. Тоді треба застосувати іншу тактику: шукати «близько».
8
Перегляньте списки друзів колишніх знайомих розшукуваного. Можливо, хтось вже встановив з ним контакт. І ви знайдете людини вже не по прізвища, а по фотографії.
9
Зверніться по допомогу спеціалізованих ресурсів, якщо власні пошуки не дали результату.
Як знайти людину ВКонтакте
пов`язана стаття
Як знайти людину ВКонтакте


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 79
Увага, тільки СЬОГОДНІ!