Як створити обліковий запис на вашому комп`ютері

Рахунок - один з основних ідентифікаційних елементів будь-якого комп`ютера. У ній містяться персональні відомості користувача, а також інформація про найбільш часто використовуваних їм програмах. Як правило, обліковий запис користувача містить пароль, який вводиться при вході в систему в спеціальному кешуватися вигляді.



Що містить обліковий запис


За бажанням власника комп`ютера обліковий запис може відображати різну інформацію. Крім імені та прізвища, в ній можуть міститися відомості про національність користувача, його групі крові, дні народження. Крім цього, деякі користувачі включають до свого облікового запису ідентифікаційний номер програм ICQ і Skype, адресу своєї поштової скриньки або аккаунта в «Живому журналі». Таким чином, зробити обліковий запис можна на основі практично будь-який інформацію.


Створити обліковий запис цілком під силу навіть недосвідченому користувачу, який зовсім недавно придбав комп`ютер. Для цього всього лише необхідно строго дотримуватися певної послідовності дій.

Отже, насамперед потрібно вказати підрозділ, в якому ви створюєте обліковий запис. Клацайте по ньому правою кнопкою миші. Перед вами з`явиться вікно меню, в якому необхідно вибрати Створити - Користувач. Після цього у вікні діалогу Новий об`єкт - Користувач (New Object - User) в графі Ім`я входу користувача (User logon name) набираєте ідентифікатор, в поле Ім`я (First name) - ім`я користувача. В поле Прізвище (Last name) вводите прізвище майбутнього користувача. Відразу слідом за цим в поле Повне ім`я (Full name) введені вами раніше ім`я та прізвище повинні з`явитися автоматично. Завершуйте даний етап натисканням кнопки Далі (Next).




Створити обліковий запис може навіть «чайник»!


Найскладніший етап залишився позаду. Щоб продовжити створення облікового запису, вам необхідно ввести Пароль (Password) і Підтвердження пароля (Confirm password) у вікні. У цій справі є один невеликий нюанс. Якщо ви не бажаєте, щоб людина, яка буде працювати за комп`ютером, самостійно змінив пароль, приберіть значок навпроти напису Вимагати зміну пароля при наступному вході в систему (User must change password at next logon).

На цьому процес створення облікового запису практично завершується - вам залишається тільки натиснути кнопку Далі. У вікні останнього діалогу, який просить підтвердити завершення реєстрації, натискайте Готово (Finish).

Вищенаведеним алгоритмом дій можна користуватися кожен раз, коли вам необхідно створити обліковий запис.



Рада 2: Як створити обліковий запис на компі

При використанні одного комп`ютера декількома людьми виникає необхідність у створенні окремої облікового запису для кожного користувача. Також це може знадобитися для розмежування прав між адміністратором і звичайним обліковим записом.
Як створити обліковий запис на компі


Інструкція

1
Виберіть «Пуск» -gt; «Панель управління» -gt; "Облікові записи користувачів". Якщо ви користуєтеся операційною системою Windows XP, у вікні натисніть на лінк «Створення облікового запису». Якщо у вас встановлена операційна система Windows 7, в вікні клацніть по посиланню «Управління іншим користувачем записом». У наступному вікні виберіть посилання «Створити обліковий запис».
2



Вкажіть ім`я для створюваної облікового запису користувача. Воно буде використовуватися для входу в систему і відображатися на екрані вітання операційної системи. Рекомендується підбирати імена облікового запису, виходячи з майбутніх функцій користувача (наприклад, Manager, Redactor і т.п.) або з його реального імені (наприклад, «Дмитро», «Ірина» і т.п.), хоча це не є обов`язковим умовою.
3
Визначте права доступу для створюваної облікового запису. Виберіть одне з двох значень: «Адміністратор комп`ютера» і «Обмежена запис» в Windows XP або «Адміністратор» і «Звичайний доступ» в Windows 7. Рекомендується використовувати обмежені права при створенні нового облікового запису. Адміністратори мають повний доступ до всіх ресурсів комп`ютера, що чревате наслідками при використанні цих можливостей недосвідченим користувачем або тим, кому подібні привілеї не покладаються. Далі натисніть на кнопку «Створити обліковий запис».
4
Нова обліковий запис створено, проте вкрай рекомендується встановити для неї пароль. Для цього клікніть по зображенню облікового запису, після чого виберіть пункт «Створення пароля». Введіть пароль у відповідному полі, а потім введіть його ще раз в поле підтвердження. Додатково для нього можна вказати підказку, щоб згадати пароль в разі, якщо ви його забудете. Підказка не повинна явно вказувати на пароль, так як вона буде доступна будь-якому користувачеві комп`ютера.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 65
Увага, тільки СЬОГОДНІ!