Як дізнатися, яке залізо у мого комп`ютера

Дізнатися версію комп`ютерного заліза сьогодні можна багатьма способами, найбільш популярні з яких - перегляд відомостей в меню, а також перегляд відомостей, відображених на самих комплектуючих.
Як дізнатися, яке залізо у мого комп`ютера
Вам знадобиться
  • комп`ютер

Інструкція

1


Щоб ви змогли отримати інформацію про встановлений на ваш комп`ютер залозі, вам потрібно відкрити папку «Мій комп`ютер». Опинившись в даному розділі, виконайте наступні дії.
2
У лівій частині вікна виберіть розділ «Перегляд відомостей про систему». На робочому столі з`явиться меню, що містить в собі безліч вкладок. Серед цих вкладок вам потрібно вибрати пункт «Обладнання». У новій вкладці клацніть на кнопці «Диспетчер пристроїв» і дочекайтеся відкриття нового вікна. У вікні, ви зможете отримати всі необхідні для вас відомості про встановлений залозі, а також інших системних модулях, підключених і встановлених на ПК.
3
Якщо не брати до уваги вищевикладений спосіб перевірки комп`ютерного заліза, ви можете отримати необхідну інформацію в такий спосіб. Завершіть роботу комп`ютера через меню «Пуск», після чого, від електричної розетки. Далі вам потрібно розібрати корпус ПК, знявши з системного блоку бічні кришки. Тут ви побачите підключений до материнської плати обладнання.
4
На кожному підключеному пристрої ви зможете знайти наклейку, яка буде говорити про його моделі, версії, а також походження. Спосіб не найпростіший, однак, він найбільш дієвий.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 187
Увага, тільки СЬОГОДНІ!