Ви прописалися за новою адресою. Відразу прикріпити до поліклініки. Зверніться в реєстратуру з паспортом, полісом ОМС і медичною картою з поліклініки, де спостерігалися раніше. От і все. Лікуйтеся на здоров`я!

Якщо реєстрації немає

Якщо ви хочете стати на облік в поліклініку поруч з роботою, навчанням або фактичним місцем проживання, зверніться до головлікаря обраної поліклініки з письмовою заявою. У ньому вкажіть ПІБ, стать, дату і місце народження, номер чинного поліса ОМС, найменування та адреса поліклініки, до якої прикріплені в даний час.

Не забудьте написати причину. Наприклад, проживання в квартирі чоловіка, спільно з батьками. При подачі заяви у вас попросять паспорт і медичний поліс.

Закон на вашому боці

Згідно ст. 17 Основ законодавства про охорону здоров`я громадян від 22. 07. 1993 року і відповідно до ст. 5 Закону РФ «Про медичне страхування громадян у Російській Федерації» від 28. 06. 1991 роки держава забезпечує громадянам охорону здоров`я і безкоштовну медичну допомогу за полісом ОМС на всій території РФ. У тому числі за межами постійного місця проживання.

Нагадайте головлікаря про існування цих документів у разі відмови. І не впадайте у відчай. Закон на вашому боці.

Зверніться зі скаргою до Департаменту охорони здоров`я. Її краще отруїти листом на поштову адресу установи або в електронному вигляді на сайт. Можна поскаржитися в Територіальний фонд медичного страхування. Вони зобов`язані забезпечити вам медичне обслуговування в повному обсязі за полісом ОМС. Якщо не відповіли і не допомогли, пишіть в Росспоживнагляд або прокуратуру.

трохи зусиль

У разі позитивного рішення, що більш імовірно, через кілька днів ви отримаєте повідомлення про прийняття на медичне обслуговування. Це ще не все.

Заповніть бланк заяви на відкріплення. Його вам дадуть в реєстратурі обраної поліклініці. Підпишіть у головлікаря. Отримайте відкріпний талон.

З ним потрібно відвідати колишню поліклініку, щоб вас зняли з обліку. Вашу медичну документацію перешлють в вибране медичний заклад.

Тепер можна видихнути і похвалити себе. Нарешті будете лікуватися там, де вам зручно і де ви хочете. Витрачений на оформлення документів час дуже швидко окупиться.

У Москві в обрану поліклініку ви зможете ходити на прийом. За викликом лікар прийде з поліклініки за місцем вашої реєстрації.