Дозвольте представитися

Наприклад, відома співачка і народна артистка Надія Бабкіна по паспорту Заседателева. А Бабкіна - це її дівоче прізвище. Вона вибрала її для сценічного образу, вважаючи, що ім`я, з яким вона стала знаменитістю, буде більше асоціюватися з російськими народними піснями. Тим більше, воно простіше вимовляється і легше запам`ятовується.

Співачку Валерію насправді звуть Алла Перфілова. Як вона сама розповідала в одному з інтерв`ю, все почалося з запису першого альбому англійською мовою для європейських слухачів. Порахували, що ім`я Алла в Європі буде асоціюватися з Аллахом, тому і вирішили замінити його на псевдонім. Так співачка стала Валерією. Виявляється, це ім`я їй дала мама в ранньому дитинстві. Але потім з якихось причин в свідоцтві про народження дитини записали Аллою. До слова, вже будучи знаменитої, артистка замінила своє ім`я в паспорті на Валерію.

А ось справжнє ім`я відомої співачки Каті Лель - Катерина Чуприна, її цілком влаштовувало. Зате її першому продюсерові Юрію Айзеншпісу воно здалося занадто довгим і не запам`ятовується. Тоді дівчина запропонувала за псевдонім дуже близького їй за духом героя одного з творів Римського-Корсакова - Лель. Так в музичному світі з`явилася нова зірка - Катя Лель.

Один з секс-символів російської естради співачка і актриса Віра Брежнєва в звичайному житті носила прізвище Галушка. Дніпродзержинськ - місто в Дніпропетровській області в Україні, де народилася дівчина, ще й батьківщина Леоніда Ілліча Брежнєва. У зв`язку з цим продюсер групи «ВІА Гра», в якій в той час співала Віра, і придумав псевдонім своєї підопічної.

Прізвища деяких інших зірок:
Олена Ваєнга - Олена Хрулева
Христина Асмус - Христина Мясникова
Павло Воля - Денис Добровольський
Анфіса Чехова - Олександра Корчунова
Бьянка - Тетяна Липницька

Екстравагантна співачка Йолка в світі Єлизавета Іванців. За любов до яскравих і неординарних нарядам з дитинства артистку рідні і друзі називали Ялинкою. А з роками подорослішала Ялинка стала Йолкою. З цим же ім`ям вона і вийшла на велику сцену.

Виконавиця популярних пісень Ані Лорак зовсім ніяка НЕ Аня. Її звуть Кароліна Куёк. Свій псевдонім вона отримала ще в 1995 році, коли брала участь в музичному конкурсі «Ранкова зірка». Так вийшло, що там вже була учасниця з ім`ям Кароліна, і дівчині запропонували виступати під псевдонімом. Швидко придумати сценічне ім`я дівчині допоміг ведучий конкурсу Юрій Ніколаєв. Ані Лорак - це Кароліна, тільки задом наперед.

Наташа Корольова - Наташа Поривай
Нюша - Анна Шурочкіна
Тіматі - Тимур Юнусов
Альона Апіна - Олена Льовочкіна
Вєрка Сердючка - Андрій Данилко

Мастерство не проп`єш ...

Багато зірок шоу-бізнесу впевнені, вдало вибраний псевдонім - перший крок до слави і успіху на творчій ниві. Як корабель назвеш, так він і попливе по хвилях шоу бізнесу. Хоча для шанувальників, як правило, набагато цінніше якість виконання. І не має значення, яка у знаменитості прізвище. Вони люблять своїх героїв за пісні, музику, артистизм. Якщо співак чи актор робить свою справу добре, його запам`ятають і будуть любити навіть з сірої і повсякденного прізвищем. Прекрасний тому приклад - народний артист Росії Ігор Ніколаєв. І ім`я у нього одне з найпоширеніших, і пісні його багато років відомі й улюблені.