Існує всього один метод, за допомогою якого можна безкоштовно закрити профіль в "Одноклассниках". Отже, спочатку вам необхідно зайти на свою сторінку в "Одноклассниках" (Відкрити свій профіль), далі розтринькати всю стрічку (вам потрібно потрапити в самий низ сторінки).

Отже, тепер перед вами повинні з`явитися колонки під назвами "моя сторінка", "друзі", "групи" і так далі. Серед цих вкладок вам необхідно відшукати варіант під назвою "регламент" (Він знаходиться в останньому стовпці) і натиснути на нього лівою кнопкою миші.

Після цього ви потрапите на сторінку з ліцензійною угодою. Тут вам необхідно розтринькати його до самого кінця, щоб знову потрапити в самий кінець сторінки. В самому кінці даної угоди знаходяться два посилання, одна - "Звернутися в службу підтримки", А друга - "відмовитися від послуг". Вам, природно, необхідно вибрати другий варіант.

Як тільки ви натиснете на цю вкладку, то перед вами з`явиться вікно, в якому вам буде запропоновано вказати причину, по якій ви бажаєте закрити свій профіль. Поставте галочки один варіант (їх всього п`ять, а саме: "не влаштовують дизайн і розцінки", "переходжу в іншу соц. мережа", "мой профиль був зламаний", "хочу новий профіль" і "більше не буду користуватися соц. мережами"). Далі вам необхідно ввести пароль і натиснути кнопку "видалити назавжди". Після цих дій ваш профіль буде закритий абсолютно безкоштовно.