Як знайти точку доступу wifi

З метою забезпечення безпеки бездротової мережі рекомендують певним чином налаштовувати її параметри. Зазвичай застосовують функцію приховування загальнодоступного імені точки доступу.
Як знайти точку доступу wifi

Вам знадобиться

  • - Wi-Fi роутер.

Інструкція

1
Щоб встановити бездротову локальну мережу можна використовувати роутер або Wi-Fi адаптер. Зупиніть свій вибір на першому варіанті, тому що мережа, побудована через Wi-Fi адаптер, має на увазі наявність постійно включеного комп`ютера. Придбайте Wi-Fi роутер з відповідним роз`ємом для підключення до вашого провайдера (DSL або LAN).
2


Підключіть придбане обладнання до електромережі. З`єднайте його з кабелем провайдера, використовуючи для цієї мети порт WAN (DSL). Тепер підключіть стаціонарний комп`ютер або ноутбук до LAN-порту роутера. Запустіть інтернет-браузер на обраному комп`ютері.
3
Введіть в адресний рядок запущеної програми IP-адреса роутера, який можна знайти в інструкції до мережного обладнання. Після входу в веб-інтерфейс налаштувань роутера перейдіть в меню WAN. Створіть і налаштуйте підключення до інтернету для мережевого пристрою. Збережіть параметри мережі.
4
Тепер відкрийте меню настройки бездротової точки доступу (Wi-Fi). Виберіть тип безпеки, введіть ім`я мережі і встановіть пароль. Активуйте пункт «Приховати ім`я (SSID) мережі». Збережіть параметри бездротової точки доступу. Перезавантажте маршрутизатор для їх застосування. Дочекайтеся, поки пристрій отримає доступ в інтернет.



5
Тепер увімкніть ноутбук. Відкрийте центр управління мережами і загальним доступом. Перейдіть до пункту «Управління бездротовими мережами». Натисніть кнопку «Додати». Вкажіть перший пункт «Створити профіль мережі вручну».
6
У меню, введіть ті ж значення, які ви вказали під час налаштування точки доступу. Обов`язково перевірте правильність наступних даних: ім`я, тип безпеки, тип шифрування і ключ безпеки.
7
Тепер встановіть прапорці біля пунктів «Запускати це підключення автоматично» і «Подключаться, навіть якщо мережа не виробляє трансляцію передачу». Тепер ваш ноутбук автоматично шукає і підключення до прихованої точки доступу.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 177
Увага, тільки СЬОГОДНІ!