Як назвати дівчинку, народжену в жовтні

Жовтень - місяць, який практично повністю проходить під знаком Терезів. Дівчатка, що народилися в середині осені, відрізняються принциповістю і незалежної життєвою позицією. Правильно підібрані імена дозволяють додати їм жіночності і м`якості.
Як назвати дівчинку, народжену в жовтні

Особливості жовтневих дівчаток

Народжені в жовтні люди проводять чітку межу між діловими і дружніми відносинами. Вони дуже прагматичні, обачні і практичні. У них добре виходить вести бізнес: навіть якщо вони починають його з нуля, швидко «відбивають» всі витрати. З жовтневих жінок виходять хороші керівники.

Дівчата, народилися в жовтні, найчастіше легко сходяться з людьми. Заради своїх справжніх друзів вони готові на божевільні вчинки. А ось з родичами у них не завжди налагоджуються стосунки. Справа, швидше за все, в тому, що такі дівчатка намагаються дивитися на світ об`єктивно, дивлячись на людей і різні ситуації з різних позицій, відповідно, навіть найближчих родичів вони сприймають як звичайних людей зі своїми недоліками і перевагами. Принциповість дівчаток, народжених в жовтні, не дозволяє їм закривати очі на деякі вчинки і рішення рідних і близьких людей, що часто призводить до неприємних і бурхливим з`ясуванням стосунків у сім`ї.

Всі рішення жовтневих дівчаток завжди обдумані і зважені, вони не схильні до поспішних висновків. Іноді це може їм навіть заважати, оскільки подібний підхід притупляє емоції. В результаті, в ситуаціях, де розум є не кращим порадником, що народилися в жовтні не знають, як правильно вчинити.

Як вибирати ім`я?

Найчастіше жовтневі жінки стають главами своїх родин, вважаючи за краще контролювати всі сфери свого життя. При цьому вони постійно мотивують своїх чоловіків розвиватися і змінюватися, але фактичної влади в стосунках їм не передають. Якщо в сім`ї щось не ладиться, жовтневі жінки готові нескінченно працювати над відносинами, докладати немислимі зусилля, щоб все «полагодити». Однак вони ніколи не пробачать зради, зради або боягузтва.

З жінок, які народилися в середині осені, виходять гарні, нехай і суворі, матері. Вони старанно займаються розвитком своїх дітей, шукають хороші дитячі садки і школи, записують дітей у різні гуртки. Жовтневі жінки намагаються забезпечити своїх дітей усім необхідним і готові докласти для цього дуже багато зусиль.

Кращими іменами для дівчаток, народжених в жовтні, є Софія, Ірина, Анна, Таїсія, Вероніка, здати, Аріадна, Пелагея і Маріанна. Всі ці імена мають дуже м`якою, жіночною енергетикою, яка може пом`якшити і згладити гострі грані характеру жовтневих дівчаток.

Рада 2: Як назвати дівчинку, народжену в листопаді

Ім`я - частина особистості людини, воно може визначати його долю. Щоб дати дитині відповідне ім`я, люди часто звертаються до святцями. Але просто підібрати ім`я мало, потрібно враховувати і те, якими характеристиками воно нагородить свого носія. Як можна назвати дівчинку, народжену в листопаді? Серед імен, які святці пропонують на такий випадок, - Єлизавета, Анастасія, Марина, Олена.


Як назвати дівчинку, народжену в листопаді

Інструкція

1
Назвіть дівчинку Єлизавета, якщо ви хочете, щоб ваша дочка була непосидючою, допитливою, смішливої і грайливою. Вона буде добре вчитися, особливо вважаючи за краще точні науки. Лізи імпульсивні і себелюбні, часто роблять екстравагантні вчинки. Головна цінність для них - сім`я, а робота, друзі і розваги стоять на другому і третьому плані.
2



Дайте своїй доньці ім`я Анастасія, і вона буде радувати вас ніжністю, красою, відданістю. Насті - мрійливі натури, позбавлені ощадливості, злостивості, мстивості. Їх легко образити. Тому Настуню доведеться постійно захищати від злості, хитрості. Батькам також доведеться докласти багато зусиль, щоб навчити дочку прибирати за собою книжки і іграшки. Анастасії у всьому слідують своїм настроєм, однак найчастіше вони люблять займатися дизайном, готувати, шити і вишивати. Ставши дорослою, Анастасія може працювати вихователем, психологом або актрисою.
3
Назвіть дочка Мариною, якщо бажаєте, щоб з неї виросла магнетично приваблива жінка. Дівчата, що носять це рідкісне ім`я, з дитинства користуються великим успіхом у хлопчиків - вони красиві, впевнені в собі, емоційні. Незважаючи на деяку уявну легковажність, Марина завжди діє обачливо і обдумано. Зіткнувшись з обманом, вона ніколи не пробачить, навіть якщо їй самій доведеться дуже важко. Чого Марина не потерпить, так це байдужості до себе - нею треба захоплюватися.
4
Назвіть народжену в листопаді дівчинку Оленою. Вона виросте захоплюється, доброї, але трохи замкнутою. Олени здатні захоплюватися різними речами, але майже завжди поверхово. Вони люблять все гарне, добре вчаться завдяки хорошій пам`яті. Дорослі Олени емоційні і категоричні. Часто процвітають в сфері, що вимагає постійного спілкування. У відносинах Олени віддають себе без залишку, але і від улюблених вимагають того ж.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 177
Увага, тільки СЬОГОДНІ!