Як поміняти ім`я дитині

ім`я дається дитині при його народженні і реєстрації у відділі реєстрації актів цивільного стану. Мати і батько пишуть заяву і вказують в ньому ПІБ, які необхідно присвоїти дитині і записати в його перший документ - свідоцтво про народження. Якщо батьки з яких-небудь причин хочуть змінити дитині ім`я, звертатися необхідно до органів РАЦС за місцем проживання або за місцем реєстрації народження дитини.
Як поміняти ім`я дитині
Вам знадобиться
  • -Заява
  • -паспорт батька і матері та ксерокопія
  • -свідоцтво про народження дитини та ксерокопія
  • -дозвіл органів опіки та піклування (якщо батька немає, він засуджений, визнаний недієздатним, позбавлений батьківських прав)
  • -рішення суду (якщо мати дитини не дозволяє змінити йому ім`я)
  • -паспорт дитини (з 14 років)

Інструкція

1
Напишіть заяву. Вкажіть ПІБ дитини, ПІБ матері і батька, домашня адреса, ім`я, яке потрібно записати в свідоцтво про народження після зміни і причину, яка вас посунула це зробити. Уявіть свої документи що засвідчують особу і їх ксерокопії. Через 2 місяці ім`я дитині змінять і видадуть свідоцтво про народження з новим ім`ям.
2
Якщо в свідоцтві про народження дитини в графі батько стоїть прочерк, батько позбавлений батьківських прав, недієздатний чи засуджений на термін більше трьох років, то заява має надійти від матері і дозвіл від органів опіки та піклування.
3
При бажанні батька змінити ім`я дитині потрібно обов`язково отримати дозвіл від матері дитини. Якщо від матері дитини не надійшла заява на зміну імені дитині, то змінити його можна тільки за рішенням суду. Для цього батько дитини повинен подати заяву в суд.
4


З 14 років після отримання паспорта дитина може змінити ПІБ з дозволу матері. Для цього дитина повинна написати заяву в органи РАГС і представити нотаріальний дозвіл матері на зміну свого імені.
5
З 16 років людина самостійно може змінити ПІБ, не отримуючи дозвіл від матері, тільки за власною заявою із зазначенням причини, по якій він хоче змінити прізвище, ім`я або по батькові.

Рада 2: Як поміняти ім`я в паспорті

ім`я дається людині при народженні. І не завжди люди, виростаючи, згодні з його вибором. Однак зовсім не обов`язково терпіти невідповідний ім`я все своє життя. Згідно з Конституцією РФ кожна людина, яка досягла повноліття, може при бажанні поміняти своє ім`я на будь-яке інше. Видачу нових документів зі зміною імені проводить орган реєстрації цивільного стану (РАЦС). Нове ім`я також замінюється в паспорті і у всіх інших документах людини.
Як поміняти ім`я в паспорті
Вам знадобиться
  • Квитанції на оплату держмита, фотографії на паспорт

Інструкція

1
Зверніться до районного відділу РАГСу за місцем своєї реєстрації. Напишіть заяву на зміну імені. Вкажіть в заяві точне написання імені, що виключає заміну на його повний варіант.
2



Сплатіть держмито за внесення запису про зміну імені та видачу нового свідоцтва про народження. Реквізити видаються співробітниками ЗАГС. Через кілька днів заберіть готове свідоцтво про народження з вашим новим ім`ям. Також в ЗАГС вам випишуть свідоцтво про зміну імені. Цей документ знадобиться в паспортно-візовій службі.
3
Прийдіть в місцеве відділення УФМС за місцем реєстрації. Тут також візьміть реквізити на оплату держмита за видачу нового паспорта. Зробіть фотографії на паспорт. Віднесіть отримані документи, квитанцію на сплачене мито і свої нові фото в УФМС. Паспорт з новим ім`ям буде готовий не пізніше 10 днів.

Зверніть увагу

Якщо ви змушені змінювати ім`я не за місцем реєстрації, термін видачі нового паспорта може скласти до 2 місяців.

Корисна порада

Після зміни імені вам доведеться змінювати або вносити зміни в усі особисті документи: пенсійне свідоцтво, трудову книжку, ІПН, страховий поліс і багато інших документів.

Зверніть увагу

Як назвати дитину дитини по батькові. Імена, які підходять до батькові - ціла наука. При виборі імені дитині батько повинен в першу чергу спиратися на батькові і прізвище. Правильне поєднання імені та по батькові обумовлено деякими правилами.

Корисна порада

В даному розділі розміщена інформація для тих, хто ще не вирішив, як назвати майбутню дитину. Чим керуватися, називаючи малюка? Тут ви зможете дізнатися значення чоловічих і жіночих імен, сприятливі поєднання імен та по батькові, за допомогою спеціальних програм визначити вплив імені на оточуючих.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 160
Увага, тільки СЬОГОДНІ!