Як дізнатися мої штрафи за порушення пдд

неоплачені штрафи можуть зіпсувати не тільки настрій, але і істотно зменшити товщину гаманця. Крім того, судові пристави можуть накласти обмеження на техогляд і всі реєстраційні дії з вашим автомобілем. Щоб не було неприємних ситуацій, краще тримати руку на пульсі і знати, чи є у вас борг перед державою. Для цього є кілька способів. Один з них - особисте відвідування відділу адміністративної практики ДАІ.
Як дізнатися мої штрафи за порушення пдд
Вам знадобиться
  • Посвідчення водія, ІПН, пенсійне страхове свідоцтво

Інструкція

1
Зверніться до найближчого відділення ГИБДД. Маючи при собі посвідчення водія, ви легко зможете отримати інформацію про наявні у вас штрафи. Крім того, тут же можна і оплатити борги.


Як дізнатися мої штрафи за порушення пдд
2
Ще один варіант - це дізнатися штрафи за посвідчення водія за допомогою інтернету. Зайдіть на сайт ГИБДД за адресою https://gibdd.ru/. Перейдіть за посиланням "порушення і штрафи", А потім клацніть на гіперпосилання "адреси і квитанції".
Як дізнатися мої штрафи за порушення пдд



3
На сторінці посиланням буде виділений рядок, в якій сказано про сервіс, за допомогою якого можна дізнатися про наявність чи відсутність у вас штрафів. Перейдіть на сайт сервісу і зареєструйтеся. Для цього вам знадобиться номер вашого ІПН і страхового пенсійного свідоцтва. Подібна система пошуку обмежує доступ інформації стороннім користувачам, які навряд чи знають номер вашого посвідчення. Також, при необхідності, можна роздрукувати прямо з сайту квитанцію для оплати в банку.
Як дізнатися мої штрафи за порушення пдд

Корисна порада

Не шукайте інформацію про штрафи на неофіційних сайтах.
Якщо штраф був виписаний вам більше року назад, то навряд чи ви зможете його знайти в базі даних, оскільки згідно зі ст. 31.9 КоАП РФ все штрафи "старше" року анулюються.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 96
Увага, тільки СЬОГОДНІ!