Як подякувати за привітання

Привітання, від застарілого російського «здравіє» (здоров`я) - побажання здоров`я і благополуччя. Зазвичай вітальні промови виголошуються на святах: днями народжень, новоліття, професійні свята тощо Часто, крім слів, вітаю вручає подарунок.
Як подякувати за привітання
Якщо поздоровлення підкріплені подарунком, то, як тільки дарувальник договорить і передасть вам подарунок, відразу скажіть: «Спасибі». У деяких випадках можна прикріпити ім`я дарувальника.
2
Розкрийте подарунок. Скажіть «спасибі» ще раз, навіть якщо подарунок вам, по суті, не потрібен чи не подобається. Якщо дарувальник є вашим близьким другом, поцілуйте його в щоку.
3
Якщо вітальна промова не має на увазі вручення подарунка, але вимагає більш тривалого, розгорнутої відповіді, ніж в першому випадку, вислухайте говорить. Потім візьміть слово. Почніть мова зі слів «спасибі», «дякую» або інших синонімів. Опишіть оратора перед присутніми: розкажіть про позитивні якості, які він виявляв у вашій присутності, про цікаві ситуаціях, коли людина допомагав вам нестандартним або несподіваним чином.
4
Висловіть вдячність людині за його прихильність до вас. Відзначте, як ви щасливі знайомству з ним. Закінчите мова тими ж словами, що почали: «спасибі».


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 61
Увага, тільки СЬОГОДНІ!