Деякі навіть відчувають, що за всіма цими неприємностями криється хтось певний. Причому їм може виявитися найнесподіваніший осіб. Взагалі людей, які вдаються до магії досить багато.


Існує багато способів, як зняти з себе порчу. І не завжди потрібно звертатися до магів. Адже серед них багато звичайних шарлатанів. А багато, якби вони були справжніми магами, або шахраями, беруть за сеанси гроші. Є варіант, як зробити все безкоштовно. Для початку вам знадобиться освячена в церкві ікона Миколи Угодника.


Встаньте після заходу в четвер перед цією іконою, тримайте в руках спицю / веретено і прочитайте цю молитву:


Нікола Чудотворець, Микола Угодник, добрий помічник. Допоможи, пособи мені, рабу / рабі (вимовте своє ім`я), від злих зазор, від сліпого знахаря, від мудрого чорнокнижника, від відьми Муромської, від відьмака Київського, від Шептуна, від відуни, від завязніка і порчёніка. Від тих, хто смерть зводить, від тих, хто порчу наводить. Засвіти по моїй душі свічечку, свічку-скоропомощніцу. Нікола Чудотворець, Микола Угодник, будь мені щитом. В ім`я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь.


Після цього ритуалу зайдіть до церкви, щоб поставити свічку Миколі Чудотворцю.


Багато хто може на цьому і завершити, але насправді це ще не все. Обряд зняття порчі - це, так би мовити, оболонка. Головне знаходиться всередині, причому всередині вас. Будьте добрішими до всіх навколо, адже зло, що виходить від нас, повертається до нас же. Власне так само і з добром. Дотримуйтесь цих правил, і ніяка псування до вас більше не прилипне.