Як дізнатися, чи збудеться бажання чи ні

Бути мрії здійсненої чи не бути? - ось у чому питання. Наші мрії і таємні бажання: від теорії - до практики. Як діяти, щоб бажання збулося. Чекати дива або ж ...
Як дізнатися, чи збудеться бажання чи ні
Вам знадобиться
  • Фантазія, уява, зібраність, папір з ручкою.

Інструкція

1
Якщо ви це читаєте, значить, у вас напевно є якесь бажання. Може бути, навіть мрія. Ви мрієте про любов вподобаного хлопця чи дівчини, про хороших оцінках, про перемогу на змаганнях, про цікаву роботу і високу зарплату. Про що конкретно ви мрієте, відомо тільки вам.Ви закриваєте очі і уявляєте себе людиною, вже володіє тим, що вам потрібно. Ви відчуваєте радість, солодке передчуття, переживаючи бажане стан. Але десь в глибині душі ви можете відчувати тривогу і занепокоєння. А що, якщо це всього лише порожні мрії? Ми не станемо засмічувати вашу світлу голову шаманськими ритуалами ворожінь, яких існує безліч, на будь-який смак: ворожіння на картах, ворожіння на кавовій гущі, ворожіння по руке- ромашка, монетка - хоч греблю гати гідний. Є одне «але». Ворожіння ні на крок не наближає вас до заповітної мети. Навіщо гадати, якщо можна реалізувати?
2


Зробіть глибокий вдих, порахуйте до десяти. Заспокойтеся, розслабтеся. І зрозумійте найголовнішу річ: збудеться ваше бажання чи ні - залежить від вас. Реалізація вашої мрії - це, в першу чергу, ваше завдання.
3
Для початку, необхідно чітко сформулювати ваше бажання і перетворити його в намір. Наприклад: «Я хочу придбати до наступного року машину», «Я хочу стати начальником групи», «Я хочу вийти заміж за хлопця, якого люблю». Помрійте трохи, дайте волю фантазії, уявіть собі, що ваше бажання вже збулося.
4
Далі запитайте себе: «Що мені потрібно для того, щоб бажання збулося? Що може перешкоджати реалізації мого бажання? Що хорошого мені дасть здійснення мого наміри? »
Запишіть відповіді на ці питання на листок.
5



Складіть план. Коли є план, набагато легше зрозуміти, як треба діяти. Якщо завдання велика, є сенс розбити її на кілька невеликих, реалістичних, легко здійсненних кроків. Запишіть свій план на папері.
6
І не сидите на дивані, пробуйте, експериментуйте. Маючи намір, дійте. Використовуйте кожну мить свого життя з розумом.

Зверніть увагу

Зіткнувшись з труднощами, невпевненістю в своїх силах, не впадайте в паніку. Сядьте і спокійно запишіть всі свої сумніви на листку паперу. Проаналізуйте їх. З`ясуйте причину своїх сумнівів.

Корисна порада

Не варто покладатися на випадок і чекати, що бажане прийде до вас саме. Навіть Ємеля спочатку пішки до озера ходив і голими руками щук ловив, поки у нього грубка не поїхала.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 67
Увага, тільки СЬОГОДНІ!