Як змусити себе менше їсти

Якщо наша свідомість - це садівник, який розкидає насіння, то підсвідомість - це благодатний грунт для насіння. Варто послідовно переконати себе не переїдати - і підсвідомість підкориться "команді", А ваше тіло перетвориться!
Уявіть себе зовсім інший, тієї, якою ви прагнете бути
Вам знадобиться
  • Рішучість і наполегливість

Інструкція

1


"накази" повинні бути точними, логічними і неодмінно позитивними, без НЕ або НІ. Визначте завдання-на підсвідомість не подіє команда "Швидко схудни!", Краще детально записати, що ви хочете і частіше згадувати і перечитувати як програму дій. При цьому фрази повинні бути оптимістичні.
2
Не вживайте пропозиції типу "я втрачаю вагу" - Втрачати по суті неприємно. Не варто говороіть і писати "я сиджу на дієті" - Зазвичай слово "дієта" сприймається як мука і обмеження, а значить негатив. Краще говорити, наприклад, "я чудово виглядаю, з кожним днем стаючи стрункішою", "мені подобаються овочі", "я люблю ходити пішки - таке приємне напруження м`язів" і т.п.

Сформулюйте свої індивідуальні позитивні (позитивні) судження, постійно повертайтеся до них - і підсвідомість відгукнеться на ваші доручення!
3
Напружте уяву, займіться візуалізацією. Розслабтеся і образно, як в кіно, уявіть себе зовсім інший, тієї, якою ви прагнете бути. Придумуйте всілякі ситуації. Закріпіть в собі відчуття від таких приємних "відеосюжетів" і періодично повертайтеся до них, доповнюючи новими деталями. Підсвідомість реагує на запропоновані "картинки".

Зверніть увагу

Не чекайте різких змін, - і поступові зміни на краще вас приємно здивують.

Корисна порада

Спробуйте правильно налаштуватися і прислухатися до свого тіла.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 196
Увага, тільки СЬОГОДНІ!