Відправити посилку можна різними способами: поштою, за допомогою кур`єрської доставки. Але відправлена поштою посилка може «подорожувати» від двох тижнів до місяця, а кур`єрська доставка коштує недешево. Якщо ж хочеться відправити щось своїм близьким швидше і при цьому не платити за посилку значну суму, можна скористатися послугами провідників.

Посилка через провідника: як правильно зробити?

Передати посилку через провідника нескладно. Для цього необхідно дізнатися розклад рейсів поїздів, які проходять через потрібне місто. Це можна зробити прямо на вокзалі, зателефонувавши диспетчеру або заглянувши на будь-який ресурс в інтернеті, що пропонує продаж квитків. Затіємо необхідно вибрати (якщо це можливо) найзручніший рейс, щоб людині не довелося вирушати за посилкою пізно вночі.

Потім необхідно зібрати посилку, але так, щоб її можна було легко розпакувати і продемонструвати вміст провіднику. Запечатати посилку можна вже після огляду, для чого необхідно захопити з собою скотч. В відправлення необхідно вкласти листок, на якому написано ім`я і контактні дані одержувача.

На платформу потрібно приходити заздалегідь. Вибравши момент, коли провідник не зайнятий перевіркою квитків, слід звернутися до нього, пояснити суть прохання. У тому випадку, якщо він погодиться, обумовити вартість послуги і дізнатися його ім`я. Провідникові необхідно пояснити, хто прийде за посилкою, по можливості описати людину або придумати якесь кодове слово. Цей код, а також дані, що включають в себе назву поїзда, номер вагона, ім`я провідника, дату і час прибуття необхідно повідомити одержувачу посилки. Не слід засмучуватися, якщо провідник відмовиться взяти посилку, а швидко звернутися до іншого.

В потрібний час родичу чи знайомому буде потрібно тільки підійти до вагону і забрати посилку.

Плюси і мінуси передачі посилки через провідника

Такий спосіб передачі має як свої плюси, так і мінуси. До явних переваг відноситься швидкість доставки. Посилка буде знаходитися в дорозі рівно стільки, скільки буде потрібно поїзду, щоб подолати відстань з пункту А в пункт Б. До переваг передачі з провідником можна віднести і вартість, яка в будь-якому випадку буде нижче, ніж при кур`єрській доставці.

Значним мінусом в цьому випадку є ризик втратити посилку, адже довірити її доведеться незнайомій людині. Щоб якось убезпечити себе, слід дізнатися повне ім`я, номер телефону провідника і записати заводський номер вагона (він вказаний фарбою на його боці).