Як віднадити гостей

Непроханий гість - гірше татарина, а якщо він ще приходить з постійністю збирача данини, то хоч взагалі з дому тікай. Але не поспішайте впадати у відчай. Твердість духу і трохи фантазії - і ви залишитеся господарем становища і власної території.
Як віднадити гостей

Вам знадобиться

  • засоби гігієни, засоби для ремонту / прибирання, фотоальбоми, пара дисків з музикою, знання індивідуальних особливостей гостя

Інструкція

1
З`ясуйте, чи є у ваших гостей алергія на що-небудь, і обзаведіться тим, що викликає у них алергічну реакцію. Підійде і просте згадування з серії «Я тут обіцяв сусідського котика у себе потримати, поки сусіди у від`їзді», в разі якщо ваш небажаний гість не переносить котячу шерсть.
2


Перенесіть час любовних утіх або гігієнічних процедур на той час, коли до вас приходить або повинен прийти гість. Зустріньте його у відповідному вигляді. Смутітесь, але не дуже. Зрештою, це ви на своїй території, а не він.
3
Витягніть на світ божий всі фотоальбоми, які тільки є у вас вдома. Радісно демонструйте їх візитерові (бажано не повторюватися) і детально коментуйте кожен кадр формату «Я на тлі пам`ятника невідомому», «Я падаю бомбочкою в басейн» і особливо «Я в 4 роки на горщику». Не звертайте уваги на протести і похмурий вигляд гостя.
4
Найчастіше до них з візитами самі, при цьому відчувайте себе як вдома. Чи не перегинати палицю, але постарайтеся набриднути господарям гірше гіркої редьки. Підійдуть набіги на холодильник, окупація туалетної кімнати, облога телевізора та інтернету. Хазяйських дітей і тварин краще не чіпати - не виключено, що господарі будуть вам тільки вдячні.



5
Підгадати до часу приходу гостей прибирання або легкий ремонт, залучіть їх допомагати. Ганчірку зі шваброю в руки - і вперед! Хто не працює той не їсть. Добре також підійдуть процедури фарбування або дезінсекції приміщення.
6
Під час небажаних візитів включите і не вимикайте саму набридливу музику, бажано з числа щиро улюблених вами (звичайно, швидко розлюбити, але це вимушена жертва). Гучність залежить від терпіння сусідів.
7
З`ясуйте, яка тема розмови дратує гостя найбільше, і повертайтеся до неї з постійністю гравітації. Це може бути набір ваших болячок, або який негідник ваш колишній, або до чого довели країну. У найвигіднішому становищі перебувають молоді мами: нескінченні розповіді про чужу дитину здатні звести з розуму кого завгодно.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 170
Увага, тільки СЬОГОДНІ!