Рослини, що несуть щастя, благополуччя і достаток


Китайський бамбук, або драцена Сандера, вважається символом щастя. Його тримають в будинку для збереження сімейного благополуччя, здоров`я і добробуту. Крім того, він має здатність розряджати напругу і надавати благотворний вплив на душевний стан всіх мешканців будинку.

Папороть є прекрасним талісманом для школярів і студентів. Його найкраще поставити поруч з письмовим столом, так як він допомагає зосередитися і сприяє активізації діяльності мозку.

Фікус добре очищає будинок від негативної енергії. Він пригнічує напади злоби і гніву, сприяє зниженню агресії.

Толстянка, або Красуля, яку також називають грошовим деревом, може принести в будинок достаток. Для посилення його енергії, в горщик закопують кілька дрібних монеток. Існує прикмета, за якою можна визначити, чи очікується найближчим часом підвищення доходів. Грошове дерево потрібно поставити біля вікна, що виходить на південний захід, і покласти в горщик купюру зеленого кольору. Якщо через деякий час вона пожовкне, можна сміливо розраховувати на гарний прибуток.

Квіткою, що несе натхнення і сприяють розвитку творчої уяви, є орхідея. Однак слід пам`ятати, що це дуже сильна рослина, здатне обмінюватися енергією лише з такою ж сильною особистістю, як вона сама. Слабким і безвольним людям орхідея може тільки нашкодити.

Рослини-цілителі


Незамінним помічником і, мабуть, навіть лікарем для людей з ослабленим здоров`ям є розмарин. Він добре знімає втому, відновлює сили, робить благотворний вплив на стан здоров`я і імунітет. Особливо до речі він виявиться в спальні, так як зможе захистити від безсоння і нічних кошмарів. Розмарин особливо корисний для людей похилого віку, вагітних жінок і тих, хто страждає на хронічні захворювання.

Ще один талісман здоров`я - це запашна герань. Разом з приємним ароматом, він виділяє позитивну енергію, яка несе з собою здоров`я, знімає стрес і дарує повноцінний відпочинок.

Хризантема допоможе згладити сімейні конфлікти, зняти емоційну напругу і привести до згоди розум і почуття.

Китайські мудреці стверджують, що рослини наповнюють будинок енергією Ци, яка благотворно впливає як на фізичне, так і на духовний стан людини. Однак не варто забувати, що вони повинні бути посаджені і вирощені з любов`ю, тільки в цьому випадку вони зможуть наповнитися позитивною енергією і подарують її всім жителям будинку.