Як записати фото на диск

Якщо ви зовсім недавно провели незабутній відпочинок і обзавелися новими друзями, то у вас напевно з`явилося досить багато фотографій. І вашим новим знайомим напевно захочеться мати їх у себе. Просто запишіть найкращі фотографії на CD диски і відправте поштою або передайте особисто в руки своїм друзям. Такий подарунок буде дуже приємним і пам`ятним.
Як записати фото на диск
Вам знадобиться
  • Комп`ютер, диск, що пише дисковод, фотографії для запису, Nero.

Інструкція

1


В даний час майже всі дисководи мають функцію запису CD дисків. Але якщо ви не впевнені в своєму CD приводі і не знаєте, чи може він записувати, знайдіть його документацію і прочитайте характеристики. Якщо привід пише, вставте в нього підготовлений до запису диск. Тепер потрібно підготувати фотографії до запису. Створіть нову папку і скопіюйте в неї фотографії, які ви хочете записати на диск. Тепер виділіть папку, клацніть по ній правою кнопкою миші і виберіть пункт "копіювати". Інший варіант: виділіть папку і натисніть клавіші Ctrl + C. Файл скопіюється в буфер обміну.
2
Відкрийте «Мій комп`ютер». У розділі «Пристрої зі знімними носіями» знайдіть підготовлений до запису диск і відкрийте його. У вікні, клацніть правою кнопкою миші на білому полі і виберіть пункт меню "вставити". Або натисніть клавіші Ctrl + V. Папка з фотографіями розміститься на диску як тимчасовий файл. Правою кнопкою миші поруч з файлом. З`явиться меню, в якому потрібно вибрати пункт «Записати файли на компакт диск». Після цього з`явитися "Майстер запису компакт-дисків". Ви можете дати ім`я диску в поле "Ім`я компакт-диска". тисніть "далі", Почнеться запис на диск. По завершенні натисніть кнопку "Готово".



3
Можна записати фотографії на диск і за допомогою програми Nero. Відкрийте програму. Виберіть пункт «CD з даними» або «DVD з даними» (залежить від розміру папки з фотографіями). З`явиться вікно «Зміст диска». Перетягніть в нього папку. Натисніть кнопку «Далі», потім «Запис». Фото запишуться на диск. В кінці натисніть «Готово». Можете зберегти проект для запису на інші диски.

Зверніть увагу

За допомогою програми Nero можна проводити запис і на CD і на DVD диски. Без неї ви зможете записати фотографії тільки на CD.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 167
Увага, тільки СЬОГОДНІ!