Як упорядкувати значки

В системі Windows на робочому столі розміщуються значки програм, які в основному є їх ярликами запуску. Їх можна розміщувати по-різному, перетягуючи мишею. У папках теж відображаються значки різних файлів. Дана інструкція допоможе впорядкувати значки різному.
Значки на робочому столі
Вам знадобиться
  • Встановлена операційна система сімейства Windows

Інструкція

1
Для підтримки порядку на робочому столі задіюйте автоматичні засоби, передбачені інтерфейсом операційної системи. Для цього викличте контекстне меню. У будь-якій вільній від значків області Робочого столу правою кнопкою миші.


Контекстне меню вільної області Робочого столу
2
У меню, знайдіть пункт «Впорядкувати значки». Наведіть на нього курсор миші. Якщо додаткове меню не з`явиться, необхідно кликнути лівою кнопкою. У меню, доступні різні варіанти упорядкування значков.Пункти «Ім`я», «Розмір», «Тип» і «Змінено» задають черговість сортування. Виберете опцію сортування - по імені, за розміром, по розширенню або за датою внесених змін. Значки будуть розміщуватися в один або декілька стовпців від лівого краю Робочого столу. Чи не будуть сортуватися лише ті, які є стандартними, такі як Мій Комп`ютер, Мої документи і інші з них.
Контекстне меню
3



Виберете пункт «Автоматично». це змусить значки вишикуватися по лівому краю Робочого столу, а при їх переміщенні змінюватиметься порядок проходження все в тих же шпальтах. Якщо вас це не влаштовує, зніміть галочку з пункту «Автоматично».
4
Можна задати спосіб сортування, при якому значки будуть займати не будь-яку позицію, а будуть фіксовані один від одного в періодичних позиціях не ближче, ніж певний фіксований відстань. Це нагадує розміщення значків в вузлах невидимою решітки. Щоб активізувати такий режим упорядкування, скористайтеся пунктом «Вирівняти по сітці».
5
можна впорядкувати значки в папках. Меню «Впорядкувати значки»Викликається при натисканні правої кнопки миші у вільній області відкритої папки. Інакше його можна викликати з меню «Вид», яке розташоване у верхній частині вікна папки. Цей пункт меню задає різні набори правил сортування - «Ескізи сторінки», «Плитка», «Значки», «Список», «Таблиця».
Контекстне меню у відкритій папці


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 106
Увага, тільки СЬОГОДНІ!