Як повернути мій комп`ютер на робочий стіл

У лінійці операційних систем Windows будь-яку операцію з файлами можна виконати за допомогою «Провідника». За замовчуванням «Провідник» прихований від очей користувачів, і на робочий стіл виводиться значок «Мій комп`ютер», По суті, це той же« Провідник ». Іноді користувачі персональних комп`ютерів випадково видаляють цей значок з робочого стіла. Для повернення можливості перегляду вмісту папок жорсткого диска необхідно відновити елемент робочого стіла мій комп`ютер».
Як повернути Мій комп`ютер на робочий стіл

Вам знадобиться

  • Операційна система Windows.

Інструкція

1
Якщо ви видалили значок «Мій комп`ютер»Випадково, загляньте в« Кошик », двічі клацнувши по ній лівою кнопкою миші. Натисніть правою кнопкою миші на значку «Мій комп`ютер»У вікні, і виберіть пункт« Відновити ». На вільному місці робочого стіла вашого комп`ютера з`явиться шуканий значок.


2
Якщо ж в «Кошику» шуканого значка не виявилося, можна знову додати його, скориставшись системними засобами Windows. Натисніть правою кнопкою миші на робочому стіле, виберіть пункт «Властивості». У вікні, перейдіть до вкладки «Робочий стіл», Натисніть кнопку« Налаштування робочого стіла ». У новому вікні зверніть увагу на блок «Значки робочого стіла », поставте позначку напроти пункту« Мій комп`ютер».
3
Також можна відновити «Мій комп`ютер»Іншими способами. Натисніть меню «Пуск», знайдіть в меню значок «Мій комп`ютер», Натисніть правою кнопкою миші на цьому значку і виберіть пункт" Показувати на робочому стіле ». Якщо цього значка немає в елементах меню «Пуск», натисніть правою кнопкою миші на кнопці «Пуск» і виберіть пункт «Властивості». У вікні, натисніть кнопку «Налаштувати», потім перейдіть до вкладки «Додатково» і активуйте пункт «Мій комп`ютер»(Бажано активувати пункт« Показувати як меню »).



4
Можна відновити ярлик «Мій комп`ютер»І іншим способом. Натисніть меню «Пуск», затисніть лівою кнопкою миші елемент «Мій комп`ютер»І перетягніть його на робочий стіл. Таким чином, можна створити ярлик будь-якого елементу, який знаходиться в меню «Пуск».
Зверніть увагу
Не варто забувати, що будь-яка версія операційної системи Windows може бути не повністю переведена російську мову, тобто імена елементів можуть відрізнятися з прикладами, наведеними тут. Наприклад, «Мій комп`ютер» може називатися My Computer, а «Мої документи» може називатися My Document`s.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 123
Увага, тільки СЬОГОДНІ!