Як написати ім`я на зображенні

Якщо ви хочете доповнити фото або аватарку для соціальних мереж своїм ім`ям, ви можете зробити це в будь-якому графічному редакторі, де є інструмент "Текст". За допомогою нього можна набрати в окремому шарі ім`я, підібрати для нього відповідний шрифт, колір, розмір. В даному прикладі буде розглянуто редактор Adobe Photoshop, але в більшості подібних програм принцип дії цього інструменту аналогічний.
Як написати ім`я на зображенні

Вам знадобиться

  • Adobe Photoshop

Інструкція

1
Відкрийте майбутню аватарку в графічному редакторі. Якщо потрібно, Кадрування її в потрібних для вашої соцмережі пропорціях за допомогою інструменту "Crop" (Обрізати). За допомогою цього ж інструмента можете відразу виставити потрібний розмір і дозвіл. Наприклад, розмір автаркії для соціальної мережі "ВКонтакте" - 200 482.
2
Виберіть на панелі інструментів інструмент "Текст". Він може бути вертикальний або горизонтальний, в залежності від того, як ви хочете розташувати ім`я на фотографії. Подивіться на панель налаштувань інструменту у верхній частині вікна. Знайдіть там список наявних на вашому комп`ютері шрифтів. Виберіть шрифт, який вам сподобається.
3


Клацніть один раз інструментом текст на зображенні в тому місці, де ви хотіли б розташувати ваше ім`я. Ви побачите на зображенні миготливий курсор.
Наберіть ім`я. Звичайно, воно не буде відразу виглядати саме так, як ви його собі уявляли. Для цього треба підібрати йому потрібні вам колір і розмір.
4
Виділіть ім`я курсором. Підберіть в панелі налаштувань потрібне вам значення розміру шрифту, наприклад 48 pt.
5
Клацніть на кольоровому квадратику в панелі налаштувань і підберіть колір шрифту, який буде добре виглядати на вашому фото.
6



Відкрийте палітру "Layers" (Шари). Ви можете зробити це, натиснувши клавішу F7. Ви побачите два шари: фоновий шар з фото і текстовий шар з ім`ям. Текстовий шар можна відрізнити по іконці з буквою "Т". Виділіть його, клацнувши по ньому один раз мишкою.
7
Виберіть інструмент "Move tool" (Переміщення). Він перший зверху на панелі інструментів, виглядає як стрілка з хрестиком. Порухайте їм текстовий шар, розташовуючи ім`я таким чином, щоб воно краще виглядало. За допомогою цього ж інструмента шар можна масштабувати, зробити напис більше або менше, потягнувши її за куточки або краю. Але для цього необхідно, щоб в панелі налаштувань інструментів була виставлена галочка в пункті "Show transform controls" (Показати управління транформаціі).
8
Як тільки напис на аватарке буде вас влаштовувати, збережіть картинку за допомогою пункту меню "File - Save for Web and Devices". Щоб картинка в мережі виглядала якнайкраще, маючи при цьому невелику вагу, рекомендується вибирати формат файлу "jpeg" і якість "High".
Корисна порада
Зберігайте файл у форматі psd, на випадок, якщо вам потрібно буде внести зміни в картинку і напис.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 183
Увага, тільки СЬОГОДНІ!