Як відкрити журнал подій

Операційна система Windows 7 має необхідні службою, що дозволяє робити моніторинг всіх подій в системі комп`ютера. Додаток «Перегляд подій»- Це оснащення консолі управління Microsoft (MMC) для перегляду і управління журналами подій.
Як відкрити журнал подій

Вам знадобиться

  • Windows 7.

Інструкція

1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню і перейдіть в «панель управління».
2
Виберіть «Адміністрування» зі списку компонентів і вкажіть пункт «Перегляд подій».
3
Поверніться до головного меню і введіть значення mmc в поле рядка пошуку для виклику «Консоль управління MMC».
4
Підтвердіть виконання команди натисканням кнопки Enter.
5
Виберіть команду «Додати або видалити оснащення» в меню відкрилася порожній «Консоль управління MMC».
6
Вкажіть оснастку «Перегляд подій»В діалоговому вікні« Додавання і видалення оснасток »і натисніть кнопку« Додати ».


7
Підтвердіть виконання команди натисканням кнопки «Готово».
8
Натисніть кнопку OK для підтвердження свого вибору.
9
Виберіть «Журнали Windows» в дереві «Консоль управління MMC» і перейдіть в журнал «Додатки» для перегляду подій, недавніх уявлень і доступних дій.
10
Виберіть потрібний журнал подій для його збереження.
11
Вкажіть пункт «Зберегти події як" з меню «Дія».
12
Вкажіть папку для збереження обраного файлу в діалоговому вікні «Зберегти як». Виберіть бажаний формат збереження файлу в поле «Тип файлу» і введіть ім`я файлу в полі «Ім`я файлу».
13
Натисніть кнопку «Зберегти».



14
Поверніться в меню «Дія» для проведення операції очищення даних журналу.
15
Вкажіть команду «Очистити журнал».
16
Викличте контекстне меню правим кліком миші на рядок обраного журналу і виберіть «Очистити журнал».
17
Натисніть кнопку «Очистити» для очищення журналу без збереження.
Натисніть кнопку «Зберегти і очистити» для архівації даних з подальшим видаленням записів журналу. У цьому випадку вкажіть папку для збереження даних записів журналу в діалоговому вікні «Зберегти як» і введіть ім`я в полі «Ім`я файлу».
18
Натисніть кнопку «Зберегти».
Зверніть увагу
Використовуйте поєднання клавіш Значок Microsoft + К для виклику діалогового вікна «Виконати», введіть значення eventvwr.msc в полі «Відкрити» та натисніть кнопку OK для виклику програми «Перегляд подій».
Корисна порада
Основними застосуваннями програми «Перегляд подій» служать: перегляд подій обраних журналів, застосування фільтрів подій, створення підписок на події і призначення виконання конкретних дій на виникнення певної події.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 89
Увага, тільки СЬОГОДНІ!