Як включити загальний доступ

Активація загального доступу дозволяє спільно використовувати різні дані, що зберігаються на жорстких дисках і зовнішніх накопичувачах. Даний метод широко застосовується на підприємствах, тому що дозволяє швидко отримати доступ до необхідної інформації.
Як включити загальний доступ

Вам знадобиться

  • - обліковий запис адміністратора;
  • - гостьовий обліковий запис.

Інструкція

1
Існує два основних види загальнодоступних ресурсів. У першому випадку користувачі отримують можливість тільки зчитувати файли, а в другому - змінювати їх вміст і додавати нові документи. Увімкніть комп`ютер. Дочекайтеся завантаження операційної системи.
2
Відкрийте меню «Мій комп`ютер». Виберіть папку, для якої необхідно відкрити загальний доступ. Клацніть по її іконку правою кнопкою миші і дочекайтеся появи спадаючого меню. Наведіть курсор на поле «Загальний доступ».


3
Якщо ви налаштовували робочі групи всередині своєї локальної мережі, виберіть поле «Домашня група (читання і запис)». У тому випадку, якщо ви хочете відкрити доступ певним клієнтам, виберіть пункт «Конкретні користувачі».
4
Тепер залиште на час з`явилося меню. Відкрийте панель управління і виберіть пункт «Облікові записи користувачів». Перейдіть в меню «Створити обліковий запис».
5
Введіть ім`я нового облікового запису. Встановіть галочку поруч з пунктом «Звичайний доступ». Натисніть кнопку «Створити обліковий запис». Обов`язково встановіть пароль для доступу до цього аккаунту.



6
Тепер поверніться в меню налаштувань загального доступу. Введіть в з`явилося поле ім`я щойно створеного облікового запису. Натисніть кнопку «Додати». Виділіть цей аккаунт в нижньому меню і натисніть кнопку «Загальний доступ».
7
При підключенні з іншого пристрою до вашого комп`ютера з`явиться форма авторизації. Введіть ім`я облікового запису, для якої відкрито загальний доступ. Вкажіть вірний пароль. Поставте галочки «Зберегти параметри входу».
8
Обов`язково перевірте параметри роботи брандмауера. Під час першої спроби підключення до загальнодоступної папці може з`явитися попередження системи. Дозвольте дане з`єднання, виділивши пункт «Запам`ятати дію».


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 64
Увага, тільки СЬОГОДНІ!