Як з америки подзвонити в росію

З розвитком IT-технологій багато речей стають доступнішими і простіше, а інтернет надає просто безмежні можливості. Для того, щоб сьогодні подзвонити з Америки до Росії, можна вже не користуватися телефоном, є інший спосіб, простий і доступний.
Skype - телефонуйте з Америки до Росії, і по всьому світу!
Вам знадобиться
  • Для того щоб зателефонувати з Америки до Росії зокрема, та й взагалі в будь-яку точку світу, і не тільки зробити аудіозвонок, а й побачити свого співрозмовника під час бесіди, вам буде потрібен швидкісний інтернет, комп`ютер і маленька програмка під назвою Skype.

Інструкція

1
Skype дозволяє безкоштовно дзвонити в режимі «комп`ютер - комп`ютер», або на кілька порядків дешевше з комп`ютера на телефон.
Для того щоб користуватися цією програмою, її просто потрібно завантажити з інтернету і встановити на свій комп`ютер. Програма безкоштовна, дуже проста, зрозуміла, встановлюється за пару хвилин.


2
Якщо у вас звичайний комп`ютер, то, для розмов вам буде потрібно гарнітура. Тут вже на ваш смак - гарнітура, в принципі, потрібна як там не є проста. Теж відноситься і до вебкамере - якщо ви хочете робити відео-дзвінки або проводити, наприклад, відеоконференції.
Якщо у вас ноутбук, точно також може знадобитися проста гарнітура або вебкамера. Якщо ж в ноутбуці є вбудована вебкамера, і хороший мікрофон - то ніяких додаткових пристосувань вам вже не знадобиться.
3
Після того, як ви встановили у себе Skype, попросіть своїх рідних, близьких, друзів і партнерів по бізнесу - все тих, з ким ви часто спілкуєтеся, встановити цю програму, якщо вона до сих пір у них не встановлена.
Це дасть вам можливість безкоштовно спілкуватися з усіма, а, в разі необхідності, проводити віддалені наради і конференції відразу з декількома співрозмовниками.
4



У тому випадку, якщо у вашого співрозмовника немає комп`ютера, або він знаходиться поза домом, ви можете зателефонувати йому на домашній або мобільні телефони, скориставшись послугою SkypeOut. Для цього у вас особистому рахунку в Skype повинні бути гроші.
Поповнити рахунок в Skype можна дуже просто і швидко, практично через будь-яку електронну платіжну систему.

Зверніть увагу

Ще одна послуга, яку надає Skype своїм користувачам - це SkypeIn номер і безкоштовний автовідповідач. Ця послуга дає можливість вашим співрозмовникам дзвонити вам зі звичайного телефону на Skype номер.

Корисна порада

Крім дуже і дуже істотної економії бюджету, Skype дає ще дуже багато додаткових можливостей.

Особисто для мене Skype вже кілька років надійний друг в особистому житті, і надійний помічник в роботі. Наприклад, не завжди є можливість особистої присутності там, де хотілося б бути. Мої подруги живуть в різних країнах, ми весело святкуємо дні народження за допомогою відео Skype.

А в скількох корисних навчальних відеоконференціях я прийняла долі за допомогою Skype, я вже й не пам`ятаю.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 68
Увага, тільки СЬОГОДНІ!