Чому російські називаються російськими

Народ висловлює свій ідеал досконалості в самоназві, яке має обов`язкову силу тільки з собою. Своїм ім`ям народи стверджують, що вони є людьми. Російських людей називають різними словами, наприклад, фіни називають росіян уже багато століть «вені», литовці і латиші - «крівас». Однак російський народ не приймає жодне з подібних імен. Не варто забувати, що ми ще є і слов`янами, і це об`єднує воєдино безліч інших національностей.


Чому російські називаються російськими




Наше друге племінне ім`я - слов`яни, пов`язане воно з поняттям слова й мови. Слов`янами є люди, які говорять розумно і зрозуміло, на відміну від інших. Славане - це народ, оцінивши слово настільки, що вирішив прийняти його в своє ім`я.

Суперечками з приводу появи імені «російський» до сих пір намагаються спотворити корінь цього слова. Німці стверджують, що російські походять від норманів, що прийшли опанувати росіянами в 10 столітті. Тобто німці вважають, що це ім`я нам дали чужинці.

Ще один варіант походження імені говорить про те, що ім`я «російський» з`явилося від назви маленького притоки річки Дніпро, який називався Рось. Тут варто зауважити, що народи зазвичай не беруть собі імена за назвами річок, таких випадків історія не знає.

Не так давно один академік все-таки зміг довести, що ім`я російська відноситься до кореня індоарійських і слов`янському: Рокс або Рукс, що означає «світлий», «білий». З чого був зроблений висновок, що росіяни - білий народ або народ Світу.

Згідно арабських джерел, де задовго до появи писемності у слов`ян вперше було зафіксовано ім`я «руси». До них ставилися високі люди, які мають світлу шкіру, світле волосся та очі, тобто в буквальному сенсі слова - світлий народ. Та й самі росіяни свою країну називали Руссю. Ймовірно, саме тому російський народ ніколи не зазіхає на чужі упорядковані землі, а освоює свої, обживає, незважаючи на те, що вони бувають пустельними, дикими і важкопрохідні.

У наших племінних іменах ідеал людської досконалості полягає словах: «словени» - люди слова і «російські» - світлий народ.

Раніше ім`я «російський» всіляко витіснялося ім`ям «радянський», а зараз воно не виходить інакше словом «росіянин». Не може російський народ відгукуватися на будь-яке ім`я, у російського народу є рідна земля, одна на всіх доля і рідна мова. Та й історія багато разів показувала, що воювати з росіянами небезпечно. Подивіться на обличчя наших дітей, адже в їхньому вигляді видно російське коріння, що безпомилково визначається по русявим волоссям і світлим очам.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 79
Увага, тільки СЬОГОДНІ!