Як отримати страховку росгосстраха

«Росгосстрах» - Російська державна страхова компанія, є лідером страхового ринку в нашій країні. З його допомогою можна застрахувати здоров`я і життя, а також будинок, машину, яхту і навіть домашніх тварин. Здійснюється і страхування подорожей. Більшість людей отримує в «Росгосстраха» поліс добровільного медичного страхування. На прикладі укладення договору про страхування здоров`я можна розглянути оформлення будь-якого поліса в Російській державній страховій компанії.
Як отримати страховку Росгосстраха

Вам знадобиться

  • паспорт.

Інструкція

1
Поліс «Росгосстрах-Здоров`я» призначений для громадян 18-60 років. У будь-якому офісі державної страхової компанії можна укласти договір на рік (365 днів) з 1 або 15 числа місяця.
2


Також можна «замовити» поліс на офіційному сайті «Росгосстраха», Заповнивши форму або зателефонувати 8-800-200-0-900 (для мобільних доступний ще один номер - 0530).
3
Договір набирає чинності не раніше ніж через 15 календарних днів з моменту його оформлення. Протягом терміну дії договору за полісом «Росгосстрах-Здоров`я» не проводиться змін програми, застрахованих осіб і терміну дії поліса. Оплата здійснюється одноразово.
4



У медичне страхування входить кілька програм, вартість яких залежить від обсягу наявних послуг. По-перше, це програма «Захист», в яку входить комплекс послуг з діагностики та лікування гострих захворювань-більшу частину допомоги застрахованій надає терапевт, він же оформляє рецепти і лікарняні листи. По-друге, це програма «Економ», по якій можна отримати консультацію у окуліста, отоларинголога, ендокринолога, дерматолога, кардіолога і уролога, а також пройти десять необхідних процедур. По-третє, це програма «Стандарт», що включає як загальні медичні послуги, так і додаткові аналізи. По-четверте, це програма «Еліт» - послуги по програмі «Стандарт» плюс прийом у особистого лікаря і виїзд медичного персоналу на будинок. По-п`яте, це програма «Екстрена допомога», за якою можна три рази скористатися послугою виклику швидкої допомоги, а також госпіталізацією на півмісяця за період дії поліса. І по-шосте, це програма «Стоматологічна допомога», що припускає планове і екстрене лікування у стоматолога.
5
співробітники «Росгосстраха»Готові самі доставити клієнту поліс на будинок або в офіс або оперативно оформити документи на місці. Виїзд працівників страхової компанії здійснюється безкоштовно.
Зверніть увагу
Вартість поліса ДМС невелика, при цьому клієнтові державної страхової компанії не потрібно вибирати клініки і лікарів і стояти в чергах. За допомогою програми «Росгосстраха» зі страхування здоров`я можна гарантовано отримати якісні медичні послуги.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 166
Увага, тільки СЬОГОДНІ!