Як заморожувати воду для пиття

Вода важлива для здоров`я людини. А тала вода ще й неймовірно корисна. Така вода називається «живий», оскільки ідеальна за складом, легко засвоюється і дає організму енергію. Заморожування води до льоду з подальшим його оттаиванием - найбільш доступний і ефективний спосіб очищення водопровідної води в домашніх умовах.
Як заморожувати воду для пиття

Вам знадобиться

  • - ємність для води-- морозильна камера.

Інструкція

1
Віддаючи перевагу тому чи іншому способу очищення води, майте на увазі, що сира вода в рази багатше за складом і корисніше для здоров`я людини. «Мертвою» вода стає після кип`ятіння, оскільки в ній гинуть і видозмінюються всі мінеральні мікроелементи. Тому для приготування цього чудо-засоби скористайтеся сирої або фільтрованої водою.
2


Метод очищення води заморожуванням заснований на наступному законі природи: швидкість замерзання рідини з домішками і чистої води різниться. Вже давно шляхом численних експериментів встановлено, що в процесі переходу води в лід в ньому затримуються домішки і на початку, і в кінці замерзання.
3
налийте воду в ємність і поставте в морозильну камеру. Бажано не використовувати для цих цілей пластикові пляшки, так як вузьке горлечко не дозволить видалити перші крижинки з високим вмістом дейтерію. Коли вода почне підмерзати, приберіть корочку льоду (близько 10%) і знову відправте воду в морозилку.
4
Залиште до повного зледеніння основної маси. Якщо встигнете, злийте останню, що не перетворилася в лід воду (Близько 20%). У будь-якому випадку обполосніть масу льоду під холодною водою з-під крана, поки шматок не стане абсолютно прозорим. «Немита» поверхню льоду може бути сірою, білястої. А якщо цей «брудний» лід зібрати і дати йому розтанути, на воді ви побачите плівку жиру. Вживати її небезпечно.



5
Топіть лід при кімнатній температурі. талу воду можна пити відразу після розморожування, її не потрібно кип`ятити, вона вже готова для вживання. Для здоров`я корисніше вживати «живу» воду натщесерце або за 20 хвилин до їди.
Зверніть увагу
У талій воді немає важкого небезпечного для здоров`я елементи - дейтерію. Він не просто шкідливий для організму людини, але в більших концентраціях стає смертельною отрутою.
Корисна порада
При заморожуванні води і її подальшому розморожуванні ємність слід закривати кришкою для того, щоб рідина не ввібрала сторонні запахи.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 167
Увага, тільки СЬОГОДНІ!