Як зробити пряжку

Пряжка - ідеальне прикраса і завершення вашого образу, проте, вона асоціюється лише з ременем. Позбавтеся від забобонів і зробіть собі красиву, оригінальну, а найголовніше ексклюзивну пряжку для прикраси туфельок, які здаються вам занадто простими і вимагають родзинку.
Як зробити пряжку

Вам знадобиться

  • Самі балетки без прикрас, різні намистини, пір`я, перлини, мережива, стрічки, шматочок фетру або іншого щільного, але м`якого матеріалу, канцелярські скріпки або старі сережки-кліпси, гарячий пістолет або кравецькі клей, ножиці.

Інструкція

1
Візьміть звичайну канцелярську скріпку і трохи розігніть її, але не до кінця. Один кінець обережно помістіть на попередньо намазаний клеєм шматок фетру. Довжина шматочка повинна складати приблизно дві довжини скріпки.


2
Загніть шматок фетру, покриваючи при цьому половинку скріпки. Потім міцно притисніть його, щоб клей міг схопитися, але не дуже сильно, щоб його не розмазати. Тепер Фетрове основа готова для того, щоб продовжувати декорувати туфельки, тобто клеїти на неї намистини, пір`я та інші, заздалегідь приготовані вами аксесуари.
3
Приступайте тепер до творчості! З мережива зробіть хитромудрий квіточку. Для цього необов`язково завантажувати спеціальну схему створення трояндочки з мережива, буде досить того, якщо ви зумієте акуратно сформувати її руками і закріпіть кінці гарячим пістолем, щоб вона не розкрутилася. В середину приклейте 2-3 намистини. Якщо у вас немає будь-яких компонентів, необхідних для творчості, перейдіть до кроку 4.
4
Виберіть кілька красивих, бажано однакових пір`я, приклейте їх у вигляді павиного хвоста на підставі, а після приклейте намистини у вигляді маленької грона. Це виглядає дуже ніжно і жіночно. Якщо у вас немає подібних компонентів, необхідних для творчості, перейдіть до кроку 5.
5
На дріт (краще, якщо вона буде досить тоненькою) нанизати намистинки, сформуйте з підстави щось схоже на крило метелика і приклейте до фетрові основи. Завершити образ пряжки допоможе великий сяючий камінь. Те ж саме виконайте і на другий туфельці. Таким чином, ваше взуття тут же стане більш елегантною і цікавою! Найголовніше - підійдіть до творчості з ентузіазмом, і тоді у вас неодмінно все вийде! Удачі вам, творчих успіхів і креативних думок і ідей!


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 150
Увага, тільки СЬОГОДНІ!