Як написати заяву на категорію

Отримання нової водійських категорії можливо тільки після того, як ви знову пройдете навчання в автомобільній школі. Але щоб вступити туди, ви повинні написати заяву.
Як написати заяву на категорію

Вам знадобиться

  • - паспорт;
  • - медична довідка;
  • - індивідуальний номер платника податків;
  • - фотографія 3х4 см;
  • - водійське посвідчення.

Інструкція

1
Пишіть заяву на ім`я директора автомобільної школи. Документ починається з прохання про прийняття на курси з підготовки водія транспортних засобів необхідної вам категорії. Далі пишіть свої дані: прізвище, ім`я, по батькові, дату і місце народження, адреса реєстрації та адресу проживання, якщо вони не збігаються. Вкажіть інформацію про місце вашої роботи, а також про займану посаду та номери контактних телефонів.


2
Нижче вкажіть паспортні дані: серію, номер, ким і коли був виданий. Напишіть індивідуальний номер платника податків та номер медичної довідки, а також дату її видачі. В кінці поставте дату написання документа і свій підпис з розшифровкою. Також вам необхідно буде надати медичну довідку за формою № 083 / у і одну фотографію розміром 3х4 см. У разі перепідготовки з іншої категорії прикладіть до пакету документів вже наявне водійське посвідчення.
3
Щоб поміняти водійських посвідчення в разі відкриття нової категорії, також необхідно написати заяву. При цьому ви повинні надати екзаменаційну картку водія, свідоцтво про те, що ви пройшли навчання в автомобільній шкіл, паспорт, фотографію розміром 3х4 см, медичну довідку, посвідчення водія.
4
Заява потрібно писати в Державтоінспекцію. Тут ви також вказуєте свої дані: прізвище, ім`я, по батькові, дату і місце народження, адреса проживання, паспортні дані. Далі викладаєте своє прохання про заміну посвідчення водія у зв`язку з отриманням нової категорії.
5
Нижче напишіть серію і номер наявного у вас водійського посвідчення, коли і де ви його отримали. Напишіть перелік доданих документів. Поставте дату і підпис. Після того як ви отримаєте нові права на водіння транспортним засобом, ви знову розпишетеся в цій заяві на підтвердження факту отримання документа.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 194
Увага, тільки СЬОГОДНІ!